Umywalka REA Holly 400 REA-U8005 400 mm
Zdjęcia 8 |
REA Holly 400 REA-U8005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Holly 400 REA-U8005 400 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka holly - wolnostojąca | 1 399 zł |
Umywalka Ceramiczna Wolnostojąca Holly White Biała | 1 399 zł |
REA-U8005 Holly Umywalka wolnostojąca | 1 399 zł |
Rea Umywalka Ceramiczna Wolnostojąca HOLLY | 1 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →