Umywalka REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 mm
Zdjęcia 6 |
REA Sofia Mini 340 REA-U0623 |
|
Gwarancja od producenta 2 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rea umywalka sofia mini - nablatowa | 149 zł |
Umywalka Rea Umywalka Nablatowa Sofia Mini Rea | 220 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Sofia 36.5 Rea | 199 zł |
REA-U0623 Umywalka nablatowa Sofia Mini White 34x27 | 149 zł |
Rea Umywalka REA Sofia Mini Biała | 149 zł |
Rea Sofia Mini Umywalka nablatowa 34x27 cm biała REA-U0623 - odbiór osobis | 159 zł |
Modyfikacje REA Sofia Mini 340 REA-U0623
Ceny na REA Sofia Mini 340 REA-U0623 |
---|---|---|---|---|
REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 mm | od 149 zł | 6 oferty | ||
REA Sofia Mini 350 REA-U8013 350 mm | od 259 zł | 13 oferty | ||
REA Sofia Mini 355 REA-U6334 355 mm | od 299 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →