Умивальник REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 мм
Фото 6 |
REA Sofia Mini 340 REA-U0623 |
|
Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka sofia mini - nablatowa | 149 zł |
Umywalka Rea Umywalka Nablatowa Sofia Mini Rea | 220 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Sofia 36.5 Rea | 199 zł |
REA-U0623 Umywalka nablatowa Sofia Mini White 34x27 | 149 zł |
Rea Umywalka REA Sofia Mini Biała | 149 zł |
Rea Sofia Mini Umywalka nablatowa 34x27 cm biała REA-U0623 - odbiór osobis | 159 zł |
Модификації REA Sofia Mini 340 REA-U0623
Ціни на REA Sofia Mini 340 REA-U0623 |
---|---|---|---|---|
REA Sofia Mini 340 REA-U0623 340 мм | від 149 zł | 6 пропозицій | ||
REA Sofia Mini 350 REA-U8013 350 мм | від 259 zł | 13 пропозицій | ||
REA Sofia Mini 355 REA-U6334 355 мм | від 299 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →