Miska i kompakt WC Cersanit Merida 010 K03-018
Zdjęcia 3 |
Cersanit Merida 010 K03-018 |
|
10 lat gwarancji producenta.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Merida 010 K03-018
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Kompakt WC Cersanit Merida z deską polipropylenową K03-018 | 449 zł |
Zestaw kompaktowy WC Cersanit Merida 62.5 cm cm biały (K03-018) | 474 zł |
Kompakt WC 331 Merida M010 | 459 zł |
Kompakt Wc 331 Merida M010 Z Deską K03-018 Cersanit | 739 zł |
Kompakt WC 331 Merida M010 | 459 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →