Miska i kompakt WC Roca The Gap A342477000
Zdjęcia 3 |
Roca The Gap A342477000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Kup Roca The Gap A342477000
Wszystkie ceny 10 →Roca Miska kompaktowa Roca Gap Supraglaze bez deski bez zbiornika A3424770 | 739 zł |
Miska Kompaktowa Wc Roca Gap | 703 zł |
ROCA A342477S00 GAP SQUARE Miska WC do kompaktu o/poziomy Supraglaze | 847 zł |
Miska WC Gap Square do kompaktu o / poziomy | 1 403 zł |
Roca Gap A342477000 | 613 zł |
Hiszpańska firma Roca zajmuje się produkcją materiałów budowlanych, a także wyrobów sanitarnych. Jej produkty charakteryzują się oryginalnym i praktycznym wzornictwem, wysoką jakością wykonania. Kompaktowa toaleta Roca The Gap 342477 udowadnia to w 100%.
Ładne i opłacalne
Prostokątna misa posiada zaokrąglone rogi, jest solidna z zewnątrz, bez wypukłości, nie zbiera kurzu i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Model jak większość produktów Roca wykonany jest z porcelany sanitarnej, idealna warstwa glazury jest wszędzie obecna, jakość i wygląd produktu są na najwyższym poziomie.
Funkcjonalność
Toaleta posiada poziomy odpływ, co jest typowe dla większości europejskich modeli wysokiej jakości. Ale jest też opcja z pionową. Pojemność zbiornika wynosi 4,5 litra, armatura zakłada mniejsze zużycie przy spuszczaniu 3 litrów. Działa niezawodnie, pobór wody jest szybki i prawie bezgłośny. Dopływ wody znajduje się w lewym dolnym rogu.
Siedzisko i pokrowiec modelu wykonane są z duroplastu i wyposażone w system Soft Close microlift. Schodzą gładko i służą przez długi czas. Minusem jest to, że siedzisko nie wchodzi w skład zestawu i jest oferowane osobno, co wpływa na ostateczną cenę produktu, więc jeśli chcesz, możesz kupić tańsze siedzisko z propylenu, ale od innej firmy.
Roca The Gap 342477 to wysokiej jakości toaleta o świetnym wyglądzie, w odpowiedniej cenie. Bezproblemowo wytrzyma 10 lat.
- art. A342477000 - odpływ poziomy
- art. A342478000 - odpływ pionowy