Miska i kompakt WC Cersanit Zen S701-428
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Cersanit Zen S701-428 |
|
10 lat gwarancji na ceramikę od producenta.
Siedzisko z pokrowcem sprzedawane osobno (zalecane przez producenta: art. K98-0143).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Zen S701-428
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Miska WC wisząca Cersanit Zen Cleanon z deską wolnoopadającą duro | 949 zł |
Miska WC Cersanit Zen Clean On+ deska Slim wolnoopadająca (S701-428-ECO) | 997 zł |
Zestaw Deska Miska Wc Cersanit Zen S701-428 | 949 zł |
Cersanit Zen Zestaw WC bez kołnierza z deską slim biała S701-428 - odbiór | 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →