Zestaw podtynkowy Geberit Duofix 111.320.00.5
Zdjęcia 3 |
Geberit Duofix 111.320.00.5 |
|
Stopki montażowe z funkcją samoblokującą. Dźwiękoszczelna rura odpływowa z regulacją wysokości. Małe spłukiwanie: 2 - 4 l; duża ilość spłukiwania, zakres ustawień: 4 / 4,5 / 6 / 7,5 l
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Geberit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Geberit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Duofix 111.320.00.5
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Geberit Stelaż podtynkowy do WC Geberit DUOFIX SIGMA 111320005 | 1 199 zł |
Stelaż Geberit Duofix Sigma H112 do miski wiszącej (111.320.00.5) | 895 zł |
Stelaż Do Wc Geberit Duofix Up320, Sigma, H112 | 1 137 zł |
GEBERIT 111.153.00.1 + 111.813.00.1 + 115.119.dw.1 + MATA WC DUOFIX BASIC | 984 zł |
Element montażowy Duofix do WC, Sigma 12cm, H112 | 2 245 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →