Wanna Cersanit Zen 170x85 cm
Zdjęcia 3 |
Cersanit Zen 170x85 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Zen 170x85 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Wanna do zabudowy Cersanit Zen 170x85 cm prostokątna biały S301-1 | 1 159 zł |
WANNA PROSTOKĄTNA 170X85 CERSANIT ZEN S301-128 | 1 429 zł |
CERSANIT S301-128 WANNA PROSTOKąTNA ZEN 170X85 CW | 1 196 zł |
Cersanit Zen Wanna prostokątna 170x85x44 cm, biała S301-128 - odbiór osobi | 1 196 zł |
Modyfikacje Cersanit Zen
Ceny na Cersanit Zen |
---|---|---|---|---|
Cersanit Zen 160x85 cm | od 1 139 zł | 3 oferty | ||
Cersanit Zen 166.5x72.5 cm wzmocnienie | od 3 999 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Zen 170x85 cm | od 1 159 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Zen 180x85 cm | od 1 169 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Zen 181.5x71 cm wzmocnienie | od 4 269 zł | 4 oferty | ||
Cersanit Zen 190x90 cm | od 1 189 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →