Zestaw podtynkowy Grohe Rapid SL 38840000
Zdjęcia 5 |
Grohe Rapid SL 38840000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Rapid SL 38840000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Rapid SL project Element do WC wysokość konstrukcyjna 113 m 38840000 | 474 zł |
Stelaż WC Rapid SL 38840000 Grohe | 460 zł |
GROHE 38840000 Rapid SL project Element for WC, 1.13 m installation height | 474 zł |
Grohe Rapid SL Stelaż podtynkowy do WC H113 38840000 - odbiór osobisty: Kr | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →