Miska i kompakt WC Omnires Ottawa OTTAWAMWBP
Zdjęcia 3 |
Omnires Ottawa OTTAWAMWBP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Ottawa OTTAWAMWBP
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Miska WC wisząca Omnires Ottawa z deską wolnoopadającą biały połys | 619 zł |
Miska WC z deską Omnires Ottawa biały połysk (BP) OTTAWAMWBP | 717 zł |
Miska WC Omnires Ottawa | 499 zł |
Omnires Ottawa Toaleta WC podwieszana 49x36,5 cm bez kołnierza + deska wol | 608 zł |
Omnires Ottawa OTTAWAMWBP | 563 zł |
Miska WC z deską Omnires Ottawa biały mat (Bm) OTTAWAMWBM | 1 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →