Zestaw podtynkowy Tece Base 9400407
Zdjęcia 3 |
Tece Base 9400407 |
|
Regulacja spłukiwania podwójnego: małe spłukiwanie - 3 l, regulowane duże spłukiwanie - 4,5/7,5/9,0 l. Zbiornik z izolacją kondensatu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tece Base 9400407
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stelaż podtynkowy do toalety Wc TeceBASE Mata | 452 zł |
TECE 9400407 TECEbase - stelaż podtynkowy do WC ze spłuczką Base (w komple | 453 zł |
Tece Base Stelaż do WC 112 cm 9400407 - odbiór osobisty: Kraków, Warszawa | 513 zł |
TECE 9400407 + wsporniki + 9240801 TECEbase - stelaż podtynkowy do WC ze s | 1 153 zł |
TECE 9400407 + wsporniki + 9240800 TECEbase - stelaż podtynkowy do WC ze s | 936 zł |
TECE 9400407 + wsporniki + 9240809 TECEbase - stelaż podtynkowy do WC ze s | 1 038 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →