Miska i kompakt WC Cersanit Cersania Simple On 010 K11-2338
Zdjęcia 5 |
Cersanit Cersania Simple On 010 K11-2338 |
|
System SimpleOn zmniejsza brzeg i pozostawia go tylko z tyłu miski (charakterystyczny dla kształtu ceramicznego „języka”, z którego wypływa woda). Wychodząca woda płynie z obu stron w przeciwnych kierunkach i spotyka się z przodu miski.
10 lat gwarancji producenta na ceramikę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Cersania Simple On 010 K11-2338
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Kompakt WC Cersanit Cersania Simpleon z deską duroplast wolnoopadając | 559 zł |
Kompakt Wc Cersanit Cersania Simpleon K11-2338 | 499 zł |
Cersanit Cersania Simpleon Zestaw Toaleta WC kompaktowa z deską wolnoopada | 547 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →