Miska i kompakt WC Roca Meridian A34H240000
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Roca Meridian A34H240000 |
|
Wc może być sprzedawany bez siedzenia z pokrywą
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Meridian A34H240000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Miska WC wisząca Roca Meridian Rimless z deską wolnoopadającą duropla | 1 259 zł |
Miska WC Roca A34H240000 MERIDIAN MISKA WC WISZĄCA RIMLESS + DESKA SLIM DU | 1 103 zł |
ROCA A34H240000 Meridian Miska WC podwieszana Rimless z deską wolnoopadają | 1 212 zł |
Roca Meridian Rimless miska z deską wolnoopadającą Slim A34H240000 | Darmo | 1 215 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →