Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Subway 2.0 5614A1
Zdjęcia 25 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 5614A1 |
|
Villeroy & Boch Subway 2.0 5614A1R1 ma powłokę CeramicPlus: płyny, które spadają na tę powierzchnię, natychmiast zwijają się w kuliste krople i spływają do odpływu. Ceramika z powłoką CeramicPlus jest łatwiejsza do czyszczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 2.0 5614A1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy&Boch Miska WC wisząca Villeroy&Boch Subway 2.0 DirectFlush Vi | 2 699 zł |
Miska Wc Bezkołnierzowa Villeroy & Boch Subway 2.0 | 1 533 zł |
VILLEROY - BOCH 5614A1T2 Subway 2.0 Miska lejowa bez kołnierza wewnętrzneg | 2 703 zł |
Miska Subway 2.0 z technologią ViFresh V&B | 2 349 zł |
VILLEROY - BOCH 5614A101 Subway 2.0 Miska lejowa bez kołnierza wewnętrzneg | 1 374 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →