Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375x440
Zdjęcia 15 |
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375x440545x440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375x440
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401J0 J0 Chromit | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401AM AM Almond | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 R1 Weiss Alpin | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332402R1 R1 Weiss Alpin | 2 384 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401RW RW Stone White | 2 499 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1
Ceny na Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 SU 332401R1 375x440 | od 2 384 zł | 26 oferty | ||
Villeroy & Boch Subway 60 SU 331001AM 545x440 | od 2 499 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →