Miska i kompakt WC Villeroy & Boch Subway 2.0 5617R0
Villeroy & Boch Subway 2.0 5617R0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 2.0 5617R0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VILLEROY - BOCH 5617R001 Subway 2.0 Miska ustępowa lejowa do WC-kompaktu b | 2 005 zł |
Villeroy & Boch Subway 2.0 Toaleta WC stojąca 70x37 cm kompakt bez kołnier | 2 007 zł |
VILLEROY - BOCH 5617R0R1 Subway 2.0 Miska ustępowa lejowa do WC-kompaktu b | 2 318 zł |
Villeroy & Boch Subway 2.0 Toaleta WC stojąca kompaktowa 37x70 cm lejowa D | 2 321 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →