Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FKD 565x475
Zdjęcia 11 |
Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FKD |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FKD 565x475
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FFU FU Ivory | 3 299 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FR1 R1 Weiss Alpin | 2 999 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FS5 S5 Ebony | 3 299 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FKG KG Snow White | 3 299 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 S Flat 33091FJ0 J0 Chromit | 3 299 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →