Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 1000x510 lewa
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 1000x510 lewa 1000x510 prawa korek |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 1000x510 lewa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 60 677001S5 S5 Ebony | 3 000 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 R1 Weiss Alpin | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 677001FU FU Ivory | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 677001i4 i4 Graphit | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 677001J0 J0 Chromit | 3 000 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Subway 60 677001R1
Ceny na Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 1000x510 lewa | od 2 799 zł | 13 oferty | ||
Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 prawa korek | od 3 000 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →