Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Cisterna 45 670402RW 370x435
Villeroy & Boch Cisterna 45 670402RW |
Kolor | | Rodzaj montażu | podblatowy | Materiał wykonania | kompozyt ceramiczny / CeramicPlus / | Kształt | prostokątny | Przelew | | Wyposażenie | korek automatyczny | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 450 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 370x435 mm | Wymiary wyciętego otworu (do podbudowy) | 325x390 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 325x390x180 mm | Waga | 12 kg | Kraj pochodzenia marki | Niemcy | Oficjalna strona | villeroy-boch.pl | Data dodania do E-Katalog | październik 2023 | Oznaczenie producenta | 670402AM
670402FU
670402i4 Pokaż kolejne ↓670402J0
670402KD
670402KG
670402KR
670402R1
670402RW
670402S5
670402SM
670402TR
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Villeroy & Boch VB-6704 02 AM CISTERNA 45 zlewozmywak kuchenny migdałowyMetoda instalacji: wbudowany/podtynkowy
Szerokość szafki: minimum 45 cm
Materiał: CeramicPlus
Ceramika, z której wykonane... więcejsą zlewozmywaki VB, charakteryzuje się wyjątkowo wysoką odpornością mechaniczną, np. na uderzenia i zarysowania
Ceramika zlewozmywaków VB oznacza, że kolor zlewu jest odporny na światło słoneczne Amazon.pl
Złóż skargę | | 2 974 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Cisterna 45 670402FU FU IvoryZlew ceramiczny jednokomorowy. Montaż pod blatem. Komora centralna. Do szafki od 45 cm. Wymiary 37 x 43.5 cm. Korek automatyczny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 2 599 zł | | |
|
| Villeroy & Boch VB-6704 02 SM CISTERNA 45 zlewozmywak kuchenny parowyMetoda instalacji: wbudowany/podtynkowy
Szerokość szafki: minimum 45 cm
Materiał: CeramicPlus
Ceramika, z której wykonane... więcejsą zlewozmywaki VB, charakteryzuje się wyjątkowo wysoką odpornością mechaniczną, np. na uderzenia i zarysowania
Ceramika zlewozmywaków VB oznacza, że kolor zlewu jest odporny na światło słoneczne Amazon.pl
Złóż skargę | | 2 974 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Cisterna 45 670402J0 J0 ChromitZlew ceramiczny jednokomorowy. Montaż pod blatem. Komora centralna. Do szafki od 45 cm. Wymiary 37 x 43.5 cm. Korek automatyczny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 2 799 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Cisterna 45 670402KD KD FossilZlew ceramiczny jednokomorowy. Montaż pod blatem. Komora centralna. Do szafki od 45 cm. Wymiary 37 x 43.5 cm. Korek automatyczny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 2 599 zł | | |
Dynamika cen dla Villeroy & Boch Cisterna 45 670402RW 370x435
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna