Zlewozmywak kuchenny SystemCeram Mera 80 U 5370 776x441
Zdjęcia 15 |
SystemCeram Mera 80 U 5370 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SystemCeram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SystemCeram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SystemCeram Mera 80 U 5370 776x441
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew SystemCeram MERA 80-U SAND 26 (53700126) uzystakjdodatkowyRABAT5|RATY | 3 815 zł |
Zlewozmywak SYSTEMCERAM Mera 80U 5370 01 Gronland 12 Biały połysk | Bezpła | 3 815 zł |
Zlew SystemCeram MERA 80-U POLAR 13 (biały mat) (53700113) uzystakjdodatko | 3 815 zł |
Zlew SystemCeram MERA 80-U ALU 76 (53700176) uzystakjdodatkowyRABAT5|RATY0 | 3 815 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →