Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Timeline 60 679001R1 1000x510
Villeroy & Boch Timeline 60 679001R1 |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | kompozyt ceramiczny / CeramicPlus / | Grubość materiału | 10 mm | Kształt | prostokątny | Orientacja komory | odwracalna | Ociekacz | | Przelew | | Otwór na baterię | | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 600 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 1000x510 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 970x480 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 430x410x202 mm | Waga | 24.2 kg | Kraj pochodzenia marki | Niemcy | Data dodania do E-Katalog | listopad 2021 | Oznaczenie producenta | 679001AM
679001FU
679001I4 Pokaż kolejne ↓679001J0
679001KD
679001KG
679001KR
679001R1
679001RW
679001S5
679001SL
679001SM
679001TR
|
na rysunku pokazano 3 wstępnie nawiercone otwory pod gwint.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Villeroy & Boch Timeline 60 679001FU FU IvoryZlew ceramiczny jednokomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm. Ko... więcejrek manualny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 2 899 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Timeline 60 679001J0 J0 ChromitZlew ceramiczny jednokomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm. Ko... więcejrek manualny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 3 199 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Timeline 60 679001KD KD FossilZlew ceramiczny jednokomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm. Ko... więcejrek manualny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 2 899 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Timeline 60 679001KG KG Snow WhiteZlew ceramiczny jednokomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm. Ko... więcejrek manualny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 3 199 zł | | |
|
| Villeroy & Boch Timeline 60 679001KR KR CremaZlew ceramiczny jednokomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm. Ko... więcejrek manualny. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 2 899 zł | | |
Dynamika cen dla Villeroy & Boch Timeline 60 679001R1 1000x510