Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 lewa
Zdjęcia 12 |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 lewa 650x510 prawa |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 lewa
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201KR KR Crema | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201RW RW Stone White | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201KD KD Fossil | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201i4 i4 Graphit | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201FU FU Ivory | 2 549 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1
Ceny na Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 lewa | od 2 549 zł | 11 oferty | ||
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331301R1 650x510 prawa | od 2 549 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →