Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1 900x510 (8 mm)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1 900x510 (8 mm)
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Siluet 50 FU Ivory 333501FU | 3 799 zł |
Villeroy & Boch Siluet 50 J0 Chromit 333501J0 | 4 199 zł |
Villeroy & Boch Siluet 50 KD Fossil 333501KD | 3 799 zł |
Villeroy & Boch Siluet 50 KG Snow White 333501KG | 4 199 zł |
Villeroy & Boch Siluet 50 KR Crema 333501KR | 3 799 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1
Ceny na Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD 800x510 | od 2 158 zł | 15 oferty | ||
Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1 900x510 (8 mm) | od 3 799 zł | 13 oferty | ||
Villeroy & Boch Siluet 60 333601 1000x510 | od 2 683 zł | 12 oferty | ||
Villeroy & Boch Siluet 60 333602R1 1000x510 korek | od 3 599 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →