Zlewozmywak kuchenny SystemCeram Mera 100 SL 1000x510
Zdjęcia 17 |
SystemCeram Mera 100 SL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SystemCeram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SystemCeram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SystemCeram Mera 100 SL 1000x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Systemceram Mera 100 SL Polar ceramiczny zlewozmywak rczny biay matowy zle | 3 061 zł |
Zlew SystemCeram MERA 100SL | komora PRAWA | POLAR 13 (biały mat) (5064011 | 4 076 zł |
Zlew SystemCeram MERA 100SL | komora PRAWA | ALU 76 (50640176) uzystakjdod | 4 076 zł |
Zlew SystemCeram MERA 100SL | komora PRAWA | NOBLESSE 16 (50640116) uzysta | 4 076 zł |
Zlew SystemCeram MERA 100SL | komora PRAWA | NERO 68 (czarny połysk) (5064 | 4 076 zł |
Modyfikacje SystemCeram Mera 100 SL
Ceny na SystemCeram Mera 100 SL |
---|---|---|---|---|
SystemCeram Mera 70 700x510 | od 2 720 zł | 39 oferty | ||
SystemCeram Mera 90 900x510 | od 2 799 zł | 48 oferty | ||
SystemCeram Mera 100 SL 1000x510 | od 3 061 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →