Zlewozmywak kuchenny SystemCeram Centra 90 895x625
SystemCeram Centra 90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SystemCeram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SystemCeram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SystemCeram Centra 90 895x625
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Systemceram Centra 90 Magnolia ceramiczny zlewozmywak aktywujcy mimorodowy | 7 062 zł |
Systemceram Centra 90 Noblesse zlewozmywak ceramiczny uruchamianie mimorod | 6 425 zł |
Systemceram Centra 90 Grönland zlewozmywak ceramiczny zawór mimorodowy bia | 6 290 zł |
Systemceram Centra 90 Polar zlewozmywak ceramiczny wycznik mimorodowy biay | 6 425 zł |
Systemceram Centra 90 Noblesse zlewozmywak ceramiczny zawór mimorodowy beo | 5 046 zł |
Systemceram Centra 90 Jasmin zlewozmywak ceramiczny mimorodowy kremowy mat | 7 062 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →