Zlewozmywak kuchenny SystemCeram Genea 60 595x510
Zdjęcia 20 |
SystemCeram Genea 60 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SystemCeram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SystemCeram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SystemCeram Genea 60 595x510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew SystemCeram GENEA 60 NIGRA 87 (czarny mat) (50970187) uzystakjdodatko | 3 302 zł |
Zlewozmywak SYSTEMCERAM Genea 60 5097 01 Nigra 87 Czarny | Bezpłatny trans | 3 740 zł |
Zlewozmywak SYSTEMCERAM Genea 60 5097 01 Nigra 87 Czarny | Bezpłatny trans | 3 740 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →