Zlewozmywak kuchenny SystemCeram Stema 90 900x510
Zdjęcia 17 |
SystemCeram Stema 90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SystemCeram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SystemCeram.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SystemCeram Stema 90 900x510
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Systemceram Stema 80 łupkowy zlewozmywak ceramiczny obsługa ręczna ciemnos | 2 440 zł |
Zlew SystemCeram STEMA 90 | komora PRAWA | NERO 68 (czarny połysk) (505201 | 3 923 zł |
Zlewozmywak Systemceram STEMA 80 LEWA KOMORA TITAN 50550178 tel. 697 256 4 | 3 374 zł |
Systemceram Stema 80 Grenlandia zlewozmywak ceramiczny obsługiwany ręcznie | 2 231 zł |
Zlew SystemCeram STEMA 86SL | komora PRAWA | POLAR 13 (biały mat) (5010011 | 4 022 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →