Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 prawa
Zdjęcia 4 |
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 lewa 780x510 prawa |
|
Pokrycie CeramicPlus pozwala płynom po prostu spływać z powierzchni, a brud i kamień prawie nie przywierają do powierzchni.
3 nawiercone otwory na baterie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 prawa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 R1 Weiss Alpin | 2 099 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401TR TR Timber | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401S5 S5 Ebony | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401RW RW Stone White | 2 299 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401KR KR Crema | 2 299 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Subway 45 671401R1
Ceny na Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 677201AM 780x510 lewa | od 2 099 zł | 11 oferty | ||
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 prawa | od 2 099 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →