Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права
Фото 4 |
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 ліва 780x510 права |
|
Покриття CeramicPlus дозволяє рідини просто стікати з поверхні, а бруд і вапняний наліт майже не пристають до поверхні.
3 намічених отвору під змішувач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 R1 Weiss Alpin | 2 099 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401TR TR Timber | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401S5 S5 Ebony | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401RW RW Stone White | 2 299 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 671401KR KR Crema | 2 299 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 45 671401R1
Ціни на Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 677201AM 780x510 ліва | від 2 099 zł | 11 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 45 671401R1 780x510 права | від 2 099 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →