Кухонна мийка Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва
Фото 12 |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва 650x510 права |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201KR KR Crema | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201RW RW Stone White | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201KD KD Fossil | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201i4 i4 Graphit | 2 549 zł |
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201FU FU Ivory | 2 549 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1
Ціни на Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331201R1 650x510 ліва | від 2 549 zł | 11 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Subway 45 Compact 331301R1 650x510 права | від 2 549 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →