Кухонна мийка Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 клапан
Фото 14 |
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630595x630 клапан |
|
Монтаж на тумбу або настінні консолі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 клапан
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Villeroy & Boch VB-6320 62 RW zlewozmywak Single-Bowl Stone White | 3 096 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062R1 R1 Weiss Alpin | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062FU FU Ivory | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062J0 J0 Chromit | 3 099 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062KD KD Fossil | 2 799 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR
Ціни на Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630 | від 2 349 zł | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 клапан | від 2 502 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →