Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 korek
Zdjęcia 14 |
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630595x630 korek |
|
Montaż na cokole lub konsolach ściennych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 korek
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch VB-6320 62 RW zlewozmywak Single-Bowl Stone White | 3 096 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062R1 R1 Weiss Alpin | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062FU FU Ivory | 2 799 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062J0 J0 Chromit | 3 099 zł |
Villeroy & Boch Sink Unit 632062KD KD Fossil | 2 799 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR
Ceny na Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632061R1 595x630 | od 2 349 zł | 10 oferty | ||
Villeroy & Boch Single-bowl 59 632062TR 595x630 korek | od 2 502 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →