Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD 800x510
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD 800x510
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch VB-3334 01 SL Siluet 45 zlewozmywak kuchenny kamień | 2 158 zł |
Villeroy & Boch Siluet 45 FU Ivory 333401FU | 3 299 zł |
Villeroy & Boch VB-3334 01 R1 SILUET 45 zlewozmywak White Alpin | 2 588 zł |
Villeroy & Boch VB-3334 01 KD Siluet 45 zlewozmywak kuchenny Fossil | 2 588 zł |
Villeroy & Boch Siluet 45 J0 Chromit 333401J0 | 3 699 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD
Ceny na Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Siluet 45 333401KD 800x510 | od 2 158 zł | 15 oferty | ||
Villeroy & Boch Siluet 50 333501R1 900x510 (8 mm) | od 3 799 zł | 13 oferty | ||
Villeroy & Boch Siluet 60 333601 1000x510 | od 2 683 zł | 12 oferty | ||
Villeroy & Boch Siluet 60 333602R1 1000x510 korek | od 3 599 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →