Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Architectura 60 XR 336501R1 1000x510
Villeroy & Boch Architectura 60 XR 336501R1
Kolor
Rodzaj montażu
wpuszczany Materiał wykonania
kompozyt ceramiczny Kształt
prostokątny Komór głównych
1 Orientacja komory
odwracalna Dodatkowa komora
Ociekacz
Przelew
Otwór na baterię
Minimalna szerokość szafki (podbudowy)
600 mm Wymiary powierzchni roboczej
1000x510 mm Wymiary wyciętego otworu (nadkładany)
980x490 mm Wymiary komory głównej (DxSxG)
310x410x200 mm Wymiary dodatkowej komory (DxSxD)
160x310x137 mm Kraj pochodzenia marki
Niemcy Oficjalna strona
villeroy-boch.pl Data dodania do E-Katalog
listopad 2023 Oznaczenie producenta
336501AM
336501FU
336501i4
Pokaż kolejne ↓336501J0
336501KD
336501KG
336501KR
336501R1
336501RW
336501S5
336501SL
336501SM
336501TR
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Architectura 60 XR - 3365 01 KR Crema zlewozmywak ceramicz Szerokość: 1000 mm
Głębokość: 510 mm
Głębokość wewnętrzna: 220 mm
Zestaw odpływowy: z zestawem odpływowym, z ręcznym uruchomieniem
Amazon.pl
Złóż skargę
1 717 zł
Villeroy & Boch Architectura 60 XR 336501FU FU Ivory Zlew ceramiczny półtorakomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm.... więcej Korek manualny.
Completo.pl
Na zamówienie
Złóż skargę
2 899 zł
Villeroy & Boch Architectura 60 XR - 3365 01 SM Steam zlewozmywak ceramicz Szerokość: 1000 mm
Głębokość: 510 mm
Głębokość wewnętrzna: 220 mm
Zestaw odpływowy: z zestawem odpływowym, z ręcznym uruchomieniem
Amazon.pl
Złóż skargę
1 717 zł
Villeroy & Boch Architectura 60 XR 336501J0 J0 Chromit Zlew ceramiczny półtorakomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm.... więcej Korek manualny.
Completo.pl
Na zamówienie
Złóż skargę
3 099 zł
Villeroy & Boch Architectura 60 XR 336501KD KD Fossil Zlew ceramiczny półtorakomorowy z ociekaczem. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 cm. Wymiary 100 x 51 cm.... więcej Korek manualny.
Completo.pl
Na zamówienie
Złóż skargę
2 899 zł
Seria Villeroy & Boch Architectura
od 1 119 zł muszla klozetowa, podwieszany, bez kołnierza, odpływ: poziomy, deska wolnoopadająca, antybakteryjny, misa lejowa, półokrągła, materiał porcelana sanitarna
od 1 717 zł wpuszczany, kompozyt ceramiczny, szerokość szafy 600 mm
od 902 zł muszla klozetowa, podwieszany, bez kołnierza, odpływ: poziomy, deska wolnoopadająca, misa lejowa, prostokątna (ścięte narożniki), materiał porcelana sanitarna
od 1 727 zł wpuszczany, kompozyt ceramiczny, szerokość szafy 500 mm
od 970 zł muszla klozetowa, podwieszany, bez kołnierza, odpływ: poziomy, antybakteryjny, misa lejowa, półokrągła, materiał ceramika (podtyp nieokreślony)
Dynamika cen dla Villeroy & Boch Architectura 60 XR 336501R1 1000x510
Minimalna Średnia Maksymalna