Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 prawa korek
Zdjęcia 5 |
Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 lewa 1000x510 prawa korek |
|
Pokrycie CeramicPlus pozwala płynom po prostu spływać z powierzchni, a brud i kamień prawie nie przywierają do powierzchni
3 nawiercone otwory na baterie tap
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 prawa korek
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Subway 60 Steam ceramiczny zlewozmywak do zabudowy szary z | 3 618 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 R1 Weiss Alpin | 3 000 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 Timber ceramika zlewozmywak do zabudowy kuchnia | 4 019 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 Crema zlewozmywak ceramiczny beowy zlewozmywak k | 3 618 zł |
Villeroy & Boch Subway 60 671202TR TR Timber | 3 399 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Subway 60 671202R1
Ceny na Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 60 677001R1 1000x510 lewa | od 2 799 zł | 13 oferty | ||
Villeroy & Boch Subway 60 671202R1 1000x510 prawa korek | od 3 000 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →