Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Cisterna 45 670401R1 370x435
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401R1 370x435550x440 |
|
na rysunku pokazano 3 wstępnie nawiercone otwory pod gwint.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Cisterna 45 670401R1 370x435
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401FU FU Ivory | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401J0 J0 Chromit | 2 599 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401KD KD Fossil | 2 399 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401KG KG Snow White | 2 599 zł |
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401KR KR Crema | 2 399 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Cisterna 45 670401R1
Ceny na Villeroy & Boch Cisterna 45 670401R1 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Cisterna 45 670401R1 370x435 | od 2 399 zł | 13 oferty | ||
Villeroy & Boch Cisterna 60C 670601R1 550x440 | od 2 332 zł | 41 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →