Zlewozmywak kuchenny Villeroy & Boch Condor 45 674502AM 800x510 korek
Zdjęcia 9 |
Villeroy & Boch Condor 45 674502AM 800x510800x510 korek |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Condor 45 674502AM 800x510 korek
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Condor 45 zlewozmywak do zabudowy łącznie z zestawem odpły | 2 503 zł |
Villeroy & Boch Condor 45 674502R1 R1 Weiss Alpin | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Condor 45 Steam ceramiczny zlewozmywak kuchenny do zabudow | 2 269 zł |
Villeroy & Boch Condor 45 674502FU FU Ivory | 2 499 zł |
Villeroy & Boch Condor 45 674502J0 J0 Chromit | 2 699 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Villeroy & Boch Condor 45 674502AM
Ceny na Villeroy & Boch Condor 45 674502AM |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Condor 45 800x510 | od 2 199 zł | 15 oferty | ||
Villeroy & Boch Condor 45 674502AM 800x510 korek | od 2 269 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →