Zestaw podtynkowy Tece 9300502
Tece 9300502 mieszkanie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tece 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tece.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tece 9300502
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tece Profil stelaż podtynkowy do WC Octa II 8 cm 9300502 | 950 zł |
Stelaż podtynkowy do WC Slim Tece | 1 049 zł |
Tece Profil stelaż podtynkowy SLIM wc OCTA II + wsporniki + przekładka 930 | 788 zł |
Tece Profil Stelaż podtynkowy do WC H112 9300502 - odbiór osobisty: Kraków | 889 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →