Płyta grzewcza Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C czarny (106.0670.113)
Zdjęcia 3 |
Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C czarny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa Franke Maris FHMA 755 4G DC MB C 106.0670.113 czarny mat | 3 059 zł |
Franke Maris FHMA 755 4G DC MB C 73cm | 3 079 zł |
Płyta gazowa FRANKE Maris FHMA 755 4G DC MB C czarny mat (106.0670.113) TE | 3 059 zł |
Płyta gazowa FRANKE Maris FHMA 755 4G DC MB C czarny mat (106.0670.113) te | 3 059 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C
Ceny na Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C |
---|---|---|---|---|
Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C czarny | od 3 059 zł | 9 oferty | ||
Franke FHMA 755 4G DC XS C stal nierdzewna | od 2 639 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →