Варильна поверхня Franke FHCR 604 4G HE BK C чорний (106.0374.280)
Franke FHCR 604 4G HE BK C чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FHCR 604 4G HE BK C чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 1060374280 płyta gazowa FHCR 604 4G HE BK C - black | 2 633 zł |
Franke Mythos FHCR 604 4G HE BK C 59cm | 2 649 zł |
Płyta grzewcza Franke FHCR 604 4G HE C | 2 649 zł |
FRANKE Płyta FHCR 604 4G HE BK C Czarne szkło 106.0374.280 (S) | 2 649 zł |
Franke Mythos FHCR 604 4G HE BK C 59cm | 2 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →