Płyta grzewcza Franke FHCR 604 4G HE BK C czarny (106.0374.280)
Franke FHCR 604 4G HE BK C czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHCR 604 4G HE BK C czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1060374280 płyta gazowa FHCR 604 4G HE BK C - black | 2 633 zł |
Franke Mythos FHCR 604 4G HE BK C 59cm | 2 649 zł |
Płyta grzewcza Franke FHCR 604 4G HE C | 2 649 zł |
FRANKE Płyta FHCR 604 4G HE BK C Czarne szkło 106.0374.280 (S) | 2 649 zł |
Franke Mythos FHCR 604 4G HE BK C 59cm | 2 649 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →