Płyta grzewcza Franke FSM 654 I B BK czarny (108.0606.108)
Zdjęcia 3 |
Franke FSM 654 I B BK czarny |
|
Ten model ma funkcję mostka indukcyjnego (FLEXI), podczas gdy podobny model Franke FSM 654 I BK jej nie ma.
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FSM 654 I B BK czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
franke Smart Fsm 654 I B Bk Nero czarna kuchenka indukcyjna do zabudowy FS | 2 583 zł |
Płyta indukcyjna Franke Smart FSM 654 I B BK 108.0606.108 czarne szkło | 2 489 zł |
Franke Smart FSM 654 I B BK 65cm | 2 199 zł |
Płyta indukcyjna Franke Smart FSM 654 I B BK Czarne szkło | 2 489 zł |
Franke Smart FSM 654 I B BK 65cm | 2 199 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →