Płyta grzewcza Franke FHCR 1204 3G TC HE BK C czarny (106.0374.292)
Franke FHCR 1204 3G TC HE BK C czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHCR 1204 3G TC HE BK C czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Crystal FHCR 1204 3G TC HE BK C Wbudowany Kuchenka wolnostojąca gaz | 5 006 zł |
Płyta gazowa FRANKE Mythos FHCR 1204 3G TC HE BK C czarne szkło (106.0374. | 4 089 zł |
FRANKE studio 106.0374.292 Crystal FHCR 1204 3G TC HE BK C Płyta gazowa Cz | 4 089 zł |
FRANKE Płyta FHCR 1204 3G TC HE BK C 106.0374.292 Indywidualne Wyceny! Spr | 4 089 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →