Płyta grzewcza Franke FHCR 302 2G HE BK C czarny (106.0374.278)
Franke FHCR 302 2G HE BK C czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHCR 302 2G HE BK C czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Crystal FHCR 302 2G HE BK C Wbudowany Kuchenka wolnostojąca gazowa | 1 865 zł |
Franke Mythos FHCR 302 2G HE BK C 31cm | 1 869 zł |
Płyta gazowa FRANKE Mythos FHCR 302 2G HE BK C czarne szkło (106.0374.278) | 1 869 zł |
Płyta gazowa FRANKE Mythos FHCR 302 2G HE BK C czarne szkło (106.0374.278) | 1 869 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →