Płyta grzewcza Whirlpool AKTL 629 S beżowy
Zdjęcia 11 |
Whirlpool AKTL 629 S beżowy 2021 rokruszty żeliwne |
|
Wbudowana płyta gazowa z eleganckim blatem wykonanym z jasnego szkła hartowanego, solidnymi rusztami żeliwnymi, automatycznym zapłonem elektrycznym i niezawodnym elektromagnetycznym zabezpieczeniem przed wyciekiem tzw. kontrola gazu. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej kategorii cenowej 2021 roku, przeznaczony do wkomponowania w różnorodne wnętrza kuchenne. Płyta Whirlpool AKTL 629 S wykonana jest z wytrzymałego szkła hartowanego, co nadaje urządzeniu ekskluzywny wygląd.
Dwie sekcje żeliwnych rusztów zapewniają bezpieczne podparcie patelni o różnej wielkości, zapewniają nienaganną odporność na otwarty ogień i bez problemu mieszczą się w zmywarce. Ta płyta gazowa do zabudowy jest wyposażona w cztery palniki o różnych średnicach i mocach (1,0/1,65/3,5 kW). Jednocześnie łączna moc cieplna systemu sięga imponujących 7,3 kW. Automatyczny układ zapłonowy wbudowany jest w pokrętła kurków gazowych, które pozwalają szybko włączać/wyłączać i elastycznie regulować moc palników jedną ręką. Aby zapobiec wyciekom, płyta wyposażona jest w niezawodne zabezpieczenie termoelektryczne z bezawaryjnymi zaworami elektromagnetycznymi (oddzielnie dla każdego palnika).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKTL 629 S beżowy
Wszystkie ceny 11 →WHIRLPOOL Płyta gazowa AKTL629/S AKTL 629/S | 1 485 zł |
Komfort Płyta gazowa Whirlpool aktl629-s | 1 209 zł |
Płyta gazowa WHIRLPOOL AKTL 629/S 4 | 1 209 zł |
Whirlpool AKTL629S AGDZ-PLG-WHI-075 | 1 138 zł |
Płyta gazowa Whirlpool AKTL 629/S 869991590770 | 1 209 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKTL 629 S
Ceny na Whirlpool AKTL 629 S |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKTL 629 S beżowy | od 1 110 zł | 12 oferty | ||
Whirlpool AKTL 629 WH biały | od 1 048 zł | 14 oferty | ||
Whirlpool AKTL 629 NB czarny | od 999 zł | 11 oferty |