Варильна поверхня Whirlpool WS S4060 BF чорний
Whirlpool WS S4060 BF чорний |
|
Ефективна і при цьому порівняно недорога вбудована індукційна варильна поверхня з незалежним сенсорним управлінням, представлена на ринку в 2021 році. Ключова особливість моделі-Використання просунутого індукційного способу нагріву, що демонструє високу енергоефективність, яка досягається за рахунок мінімізації теплових втрат. Також це зменшує розігрів склокерамічного підстави і значно спрощує прибирання забруднень, а самі зони підігріву автоматично підлаштовуються під посуд, розпізнають її розміри/форми і подають тепло безпосередньо в основу кожної каструлі або сковороди.
Варильна поверхня Whirlpool WS S4060 BF має чотири зони нагріву з максимально зручною слайдерной регулюванням потужності. Спеціальна функція PowerBoost забезпечує можливість короткочасного збільшення потужності роботи для того, щоб максимально швидко досягти необхідної температури нагріву. Серед інших додаткових можливостей передбачений також традиційний набір з таймера, індикаторів залишкового тепла, а також функції блокування панелі управління для обмеження доступу для дітей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WS S4060 BF чорний
Усі ціни 6 →Płyta indukcyjna Whirlpool WS S4060 BF 869991637040 | 1 749 zł |
Whirlpool WS S4060 BF 59cm | 1 299 zł |
Płyta Indukcyjna Whirlpool Ws S4060 Bf Booster | 1 749 zł |
Płyta indukcyjna WSS4060BF Whirlpool | 1 749 zł |
Whirlpool WS S4060 BF 59cm | 1 299 zł |
Płyta Indukcyjna Whirlpool Ws S4060 Bf Booster | 1 549 zł |