Płyta grzewcza Franke FHMA 604 3G DCMaris MB C czarny (106.0670.112)
Franke FHMA 604 3G DCMaris MB C czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHMA 604 3G DCMaris MB C czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa z 4 palnikami od Franke Maris FHMA 604 3G DC MB C - czarny ma | 4 517 zł |
Płyta gazowa Franke Maris FHMA 604 3G DC MB C 106.0670.112 czarny mat | 2 619 zł |
Franke Maris FHMA 604 3G DC MB C 59cm | 2 359 zł |
Płyta gazowa FRANKE Maris FHMA 604 3G DC MB C czarny mat (106.0670.112) TE | 2 619 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →