Zlewozmywak kuchenny Franke Armonia AMX 110-34 122.0021.444 369x429
Franke Armonia AMX 110-34 122.0021.444 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Armonia AMX 110-34 122.0021.444 369x429
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Armonia AMX110-34 Stalowy Srebrny | 619 zł |
Zlew stalowy Franke Armonia AMX 110-34 122.0021.444 stal szlachetna szczot | 647 zł |
Franke Armonia AMX110-34 Stalowy Srebrny | 619 zł |
Zlew FRANKE Armonia AMX 110-34 stal SZCZOTKOWANA (122.0021.444) PREMIUMPAR | 574 zł |
Zlew FRANKE Armonia AMX 110-34 stal SZCZOTKOWANA (122.0021.444) PREMIUMPAR | 574 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →