Zlewozmywak kuchenny Franke Armonia AMX 160 122.0021.448 580x450
Franke Armonia AMX 160 122.0021.448 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Armonia AMX 160 122.0021.448 580x450
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Armonia AMX 160-34-17 122.0021.448 Stalowy | 1 227 zł |
Zlew stalowy Franke Armonia AMX 160-34-17 122.0021.448 stal szlachetna szc | 1 383 zł |
Franke Armonia AMX160 Stalowy Srebrny | 1 227 zł |
Zlewozmywak FRANKE Armonia AMX 160-34-17 122.0021.448 Stalowy | 1 269 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →