Zlewozmywak kuchenny Deante Eridan ZQE A503 600x520
Zdjęcia 9 |
Deante Eridan ZQE A503 |
|
Zlew jest bezwonny i odporny na wysokie temperatury (250 ° C). 10 lat gwarancji producenta. Fabryczny otwór na mikser.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Eridan ZQE A503 600x520
Wszystkie ceny 52 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQEA503 Eridan Zlewozmywak granitowy alabaster ZQEA503 | 910 zł |
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea503 | 1 179 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE T503 Antracyt | 880 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE N503 Czarny | 859 zł |
Deante Eridan ZQE S503 Granitowy Szary metalik | 880 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →